QJMOTORi kohta

QJMOTOR on suhteliselt noor bränd, kuid selle asutas kogenud mootorrattatootja Qianjiang Motorcycle. 2005. aastal ostis ettevõte Itaalia kaubamärgi Benelli, saades esimese Hiina mootorrattatootjana kokku rahvusvahelise Euroopa mootorrattabrändi.

Järgmine samm ettevõtte arengus oli suure töömahuga mootoritega mootorrataste tootmise alustamine. Tehnoloogilised ressursid koos ulatuslike kogemustega on teinud Qianjiangist 10 aasta jooksul Hiinas vaieldamatu liidri üle 250 cm3 töömahuga mootorrataste tootjate seas. Qianjiang on üks väheseid mootorrattatootjaid Hiinas, kes suudab iseseisvalt projekteerida ja toota kõrgekvaliteedilisi suure töömahuga mootorrattaid. Erinevate turuvajaduste rahuldamiseks lõi Qianjiang ja tutvustas uut esmaklassilist kaubamärki QJMOTOR, mis debüteeris 2020. aastal. Ettevõte areneb pidevalt, täna annab see tööd üle 4000 inimesele ja ekspordib üle 130 riigi üle maailma. Tänaseks on Qiangjiang tohutu tootja, kes toodab aastas 1,2 miljonit kahe- ja neljarattalist sõidukit oma kaubamärkide all ning sellistele hiiglastele nagu Harley-Davidson, MV Agusta, Kymco, Peugeot jt. Qianjiang kuulub Geely holdingule, millel on osalusi autobrändides Lotus, Proton, Polestar, Smart, Volvo ja paljudes teistes.

 

BRÄNDI MISSIOON

QJMOTOR on kaubamärk, mille eesmärk on toota töökindlaid ja kasutajasõbralikke mootorrattaid, mis pakuvad maksimaalset sõidunaudingut.

QJMOTORi eesmärk on vastata noore põlvkonna ootustele, võimaldades neil osta suuri mootorrattaid atraktiivse hinnaga. Seda rakendatakse intelligentse tehnoloogia abil, et  maksimeerida tootmise optimeerimist.

MOTO
ALATI EDASI

Tippkvaliteet väga konkurentsivõimelise hinnaga.
Keskendume hinnale. QJMOTORi ärikontseptsioon eeldab noore põlvkonna ootuste täitmist, võimaldades neil osta suuri mootorrattaid atraktiivse hinnaga. Me saavutame selle eesmärgi, kasutades intelligentset tehnoloogiat, et maksimeerida tootmise optimeerimist