SVT 650 X

7490 

MOOTOR

SVT650X-i jõuallikaks on kahesilindriline V mootor.  Võimsus 76,2 hj kiirusel 9000 p/min seab selle mudeli selle võimsuse ja mootoritüübi kategoorias esirinnas.  Maksimaalne pöördemomendi väärtus on 65 Nm 8000 pöörde juures.  V-silindriline mootor on väiksem kui reasmootorid, mis tähendab paremat juhitavust sõidu ajal.

Stiil

SVT650X stiil viitab rallimootorratastele, mis osalevad maastikul kõrbevõistlustel. Selle iseloomulik esikate on kitsas ja kõrge ning eristub kahe LED-esitule vertikaalse paigutusega.Esivisir kaitseb juhti suurepäraselt tuule eest tänu käsitsi reguleeritavale tuuleklaasi kõrgusele.

VALGUSTUS​

Moodsad ja stiilsed LED-tuled tagavad suurepärase teevalgustuse hämaras ja pimedas.

PIDURID JA VEDRUSTUS

SVT 650X pidurid koosnevad kahest 320 mm kettast ees koos radiaalsete nelja kolviga Brembo pidurisadulatega ja 260 mm kettast taga ühe kolviga, mis töötavad koos Boschi kahe kanaliga ABS-süsteemiga. 43 mm ümberpööratud kahvel võimaldab reguleeritavat eelkoormust ja tagasilöögi summutamist ning tagab 145 mm käigu.Kõik see tagab tõrgeteta sõidu igal maastikul ning mugavuse ka suurematel kiirustel teel. Tagumisel amortisaatoril on vedru eelpinge reguleerimise võimalus.

EKRAAN

Selge ja kaasaegne TFT-ekraan näitab selgelt hetkekiirust, hetkepöördeid, odomeetrit, kütusepaagi sisu, sõiduaega ning sisaldab ka käigu sisselülitamise näidikut. Lisafunktsiooniks on rehvirõhu näidik.

REHVID

Mudel SVT650X kasutab väliselt paigaldatud kodaratega tubeless rattaid ja spetsiaalselt seda tüüpi mootorrataste jaoks mõeldud MAXXIS MAXVENTURE rehve. Need rehvid pakuvad mugavust, stabiilsust, vastupidavust ja neid iseloomustab väga hea vee äravool. Tänu tipptehnoloogia kasutamisele tagavad need rehvid suurepärase haardumise märjal ja kuival pinnal.

Iste

Juhiiste on ruumikas ja ergonoomilise kujuga ning sellel on ka soojendusfunktsioon, mis on kasulik külmadel päevadel. Juhiistme kõrgus on 850 mm. Kaassõitja iste on asetatud veidi kõrgemasse asendisse, et tagada õige ja mugav asend.

Käepide

Soojendusega käepidemed katavad käsirauad alumiiniumist tugevdusvardaga.
Tänu sellele on juhi käed kaitstud külma, tuule ja löökide eest väikeste takistuste eest.

Pakiraam

SVT650X tehasevarustusse kuulub ka alumiiniumist rack. Sellel nagil on suur pind ja kindel struktuur, mis võimaldab kinnitada otse pagasi või isegi suure pagasiruumi.

SPETSIFIKATSIOON

Mootor

Mootori tüüp

Kahe silindriga V-mootor, 8V, DOHC, vedelikjahutusega

Läbimõõt ja Kolvikäik

81 x 62,6 mm

Mootori maht

645 cm3

Mootori Võimsus

56,8 kW (76,2 hj) / 9000 p/min

Pöördemoment

65 Nm / 8000 p/min

Kütuse sisselase ja süüde

Elektrooniline kütuse sissepritse

Käivitussüsteem

Elektriline starter

Käigukast

6-käiguline

Sidur

Märg, mitme kettaga

Kere parameetrid

Esivedrustus

Upside-Down

Tagavedrustus

Reguleeritav monošokk

Esiratas

110/80-19" Tubeless

Tagaratas

150/60-17" Tubeless

Esipidur

Brembo 2 x Ketas 320mm / ABS

Tagapidur

Brembo Ketas 260mm / ABS

Mõõtmed

Pikkus x Laius x Kõrgus

2270 x 950 x 1405 mm

Teljevahe

1505 mm

Istmekõrgus

850 mm

Kliirens

170 mm

Kaal

206 kg (tühimass koos akuga)

Kütusepaagi maht

20 L