SRT 800 SX

8490 

MOOTOR

SRT 800SX südameks on kahesilindriline 8-klapiline reasmootor, mille töömaht on 799 cm3. Selle kategooria pikima käiguga väntvõll (65,7 mm) võimaldab parandada termodünaamilist efektiivsust. See on oluline, sest see mootor toodab 9000 p/min juures koguni 92,5 hj ja 77 Nm pöördemomenti kiirusel 8000 p/min. Tänu täpsele sissepritse häälestusele on kütusekulu keskmiselt vaid 4,7 liitrit 100 km kohta!

PIDURISÜSTEEM

SRT 800SX mudeli eesmised ja tagumised pidurisadulad on tuntud BREMBO kaubamärgilt.  Pidurisüsteem on varustatud BOSCH dual ABS süsteemiga. Jaapani kaubamärgi SUNSTAR radiaalpiduripump ja kettad tagavad suure ja täpselt mõõdetud pidurdusjõu.

Vedrustus

SRT 800SX üllatab teid meeldivalt oma sõiduomadustega nii üksi sõites kui ka reisija ja pagasiga sõites.  Tunnustatud kaubamärgi MARZOCCHI esiamortisaatorid summutavad suurepäraselt kõik maastiku ebatasasused ning tagavad lihtsa ja täpse sõidu.  Tagumisel amortisaatoril, mis töötab jäiga alumiiniumist õõtshoovaga, on lai vedru pinge reguleerimise vahemik.

KÜTUSEPAAK

SRT 800SX paak on kitsendatud kujuga, mis tagab parema juhitavuse mootorratta üle tänu korralikule toele sõitja reitele.  See mahutab koguni 24 liitrit kütust, mis tagab tõeliselt pika sõiduulatuse, mis on pikemate sõitude puhul väga oluline.  Paagi uus graafika rõhutab selle mudeli individuaalset disaini ja dünaamilist välimust.

EKRAAN

Suur 7-tolline värviline TFT-ekraan näitab lisaks standardinfole ka rehvirõhu ja välistemperatuuri.  TFT-paneelil on andur, mis reguleerib selle heledust vastavalt kellaajale ja välisvalgustusele.   Mootorrattaga saab ühenduda mobiiltelefoniga, võtta vastu sissetulevaid kõnesid ja kasutada GSM-navigatsiooni.  Paneeli all on ka USB-port elektroonikaseadmete laadimiseks.

REHVID

Mudel SRT 800SX kasutab väljastpoolt paigaldatud kodaratega velgi ja spetsiaalselt seda tüüpi mootorrataste jaoks mõeldud kaubamärgi MAXXIS MAXVENTURE tubeless rehve.  Need rehvid pakuvad mugavust, stabiilsust, vastupidavust ja neid iseloomustab väga hea vee äravool. Tänu tipptehnoloogia kasutamisele tagavad need rehvid suurepärase haardumise märjal ja kuival pinnal.

Mugavus

Ruumikas ja ergonoomilise kujuga juhiistmel on soojendusfunktsioon, mis on mootorratta külmematel kasutusperioodidel väga kasulik. Juhiistme kõrgus on 850 mm. Reisijate mugavuse tagamiseks on tagaiste asetatud veidi kõrgemale asendile.

Käepide

Soojendusega käepidemed katavad alumiiniumkonstruktsiooniga tugevdatud käsiraudu, nii et juhi käed on korralikult kaitstud.  Piduri- ja sidurihoovad on täielikult reguleeritavad.

Pakiraam

SRT 800SX tehasevarustusse kuulub tugev tagaraam ja raamid külgkorpuste paigaldamiseks. Mis tänu suurele pinnale ja vastupidavale konstruktsioonile mahutab mugavalt ära teie reisipagasi.

SPETSIFIKATSIOON

Mootor

Mootori tüüp

Kahe silindriga reasmootor, 8V, DOHC, vedelikjahutusega

Läbimõõt ja Kolvikäik

81 x 62,6 mm

Mootori maht

799 cm3

Mootori Võimsus

68 kW (92,5 hj) / 9000 p/min

Pöördemoment

77 Nm / 8000 p/min

Kütuse sisselase ja süüde

Elektrooniline kütuse sissepritse

Käivitussüsteem

Elektriline starter

Käigukast

6-käiguline

Sidur

Märg, mitme kettaga

Kere parameetrid

Esivedrustus

Upside-Down

Tagavedrustus

Teleskoop spiraalvedru

Esiratas

110/80-R19"

Tagaratas

150/70-R17"

Esipidur

Brembo 2xKetas 320mm / ABS

Tagapidur

Brembo Ketas 260mm / ABS

Mõõtmed

Pikkus x Laius x Kõrgus

2260 x 950 x 1405 mm

Teljevahe

1540 mm

Istmekõrgus

850 mm

Kliirens

180 mm

Kaal

228 kg (tühimass koos akuga)

Kütusepaagi maht

24 L